Aktuality (0)

Na pomoc skautům z jihu Moravy po tornádu

Ve čtvrtek 24. června se prohnalo na jižní Moravě tornádo. Ušetřeny nezůstaly ani skautské klubovny. Přispějte skautům na obnovu majetku a na naši pomoc postiženým.

morava

Podejme pomocnou ruku skautům z Moravy

Pomoc bude určena na:

- opravy poničených skautských kluboven

- náhradu zničeného skautského vybavení

- úhradu účastnických poplatků pro děti z postižených obcí přizvaných na skautské tábory

- náklady spojené se skautskou dobrovolnickou pomocí v postižených oblastech

Škody na skautském majetku:

- v Mikulčicích je klubovna bez střechy

- v Hodoníně bylo srovnáno se zemi skautské městečko skládající se s desítky kluboven různých organizací, zjišťují se škody na materiálním vybavení

- v Břeclavi je poškozená střecha klubovny

Darujeme.cz logo

Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Dlouhých 19 let
činnosti nadace

25+ podpořených
skautských kluboven

300+ podpořených
jiných projektů

Běžící projekty, které můžete podpořit.

Aktuality. Ať víte, co se u nás děje