Co nás čeká v roce 2023?

Přinášíme přehled novinek z Foglarovského světa!

Rok 2023 bude z hlediska chystaných novinek ze světa Jaroslava Foglara opět velmi bohatý. Zde přinášíme výběr alespoň některých z nich, na které se může těšit.

Nakladatelství Albatros se chystá na 4. díl sešitů Rychlých šípů, v březnu na čísla 5-8 vypíše Skautská nadace opět předplatné i s novým pouzdrem.

V dubnu se objeví první svazek Deníku Jaroslava Foglara, který můžete už teď předobjednat v Jestřábově obchodě.

Dále nás čeká vydání knihy Devadesátka pokračuje s ilustracemi Marka Pokorného, v retro řadě se pak těšte Tajemství Velkého Vonta s nově kolorovaným ilustracemi Marko Čermáka. A jedno další překvapení.

Jako audioknihy vyjdou Strach nad Bobří řekou, Pod junáckou vlajkou, Devadesátka pokračuje, ale i Zkáza Jezerní kotliny a Tleskač. Obě poslední jmenované publikace se dočkají i dotisku.

Od Skautské nadace se můžete těšit na již déle slibovanou Truhlu pokladů Rychlých šípů 2., vinyl Rychlé šípy, knihy Alvarez, Za oponou Stínadel, Knihu o Dvojce či Záhadu hlavolamu v ukrajinštině a různé menší drobné předměty.

Albi právě uvedlo hru Rychlé šípy Duel a připravuje několik dalších zajímavostí.

První jarní den vydá nakladatelství Václav Vávra Chatu v Jezerní kotlině v komiksové podobě od Marko Čermáka.

Sdružení přátel Jaroslava Foglara nás poctilo knihou Ackův foglarovský svět.

A věříme, že tento seznam není zcela jistě úplný. Všechny novinky naleznete na našem webu, nadačním facebooku a na stránkách jednotlivých nakladatelů.