Dárci a partneři

Činnost Skautské nadace Jaroslava Foglara je z valné části postavena na práci a ochotě dobrovolníků. Děkujeme také za podporu projektů nadace všem dárcům, kterých bylo ke čtyřem tisícům a kteří prostřednictvím platformy Skautfundingu přispěli velkorysou částkou v úhrnu 5 000 000 Kč.

Z institucí, firem, spolků a dalších organizací děkujeme:

• Adexpres
  • Česká spořitelna, a.s.
  • České literární centrum
  • Člověk v tísni o. p. s.
  • DIS Média
  • IZON s.r.o.
  • Junák - český skaut, z. s. - Ústředí
  • Junák - český skaut, z.s, Kaprálův mlýn
  • Klub OS Jestřábi
  • koalice Za snadné dárcovství, z.s.
  • MČ Praha 1
  • MČ Praha 3
  • MČ Praha 7
  • Median, s.r.o.
  • Městská knihovna Praha
  • Nadace Via
  • Památník národního písemnictví
  • Sdružení přátel Jaroslava Foglara
  • Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o, advokátní kancelář
  • Zásobování kanceláří s.r.o.

Naším mediálním partnerem je:

smartemailing

Poděkování patří i konkrétním osobám:

Ing. Hana Bejčková, Josef Bláha, Pavel Čech, RNDr. Svatopluk Dojiva, Pavel Friš, Prokop Havel, Tereza Hejmová, Silke a Jaroslav Horákovi, Ludmila Lángová, Ludmila Marková, Mgr. Tomáš Navrátil, Michal Novotný, Mgr. Petr Pavlok, Martin T. Pecina, Ing. Radek Petr, Stanislav Pokorný, Ing. Jiří Raba, Blanka Radová, RNDr. Tomáš Řehák, Bořek Slunéčko, prof. ing. Jan Stejskal, PhD., Roman Šantora, Ing. Vít Šorm, Mgr. Milan Vaňkát, Ing. Josef Výprachtický, Jiří Zachariáš, Ing. Milan Žaloudek

V neposlední řadě naše poděkování patří všem dobrovolníkům, spolupracovníkům a podporovatelům nadace. Přestože nemůžeme na tomto místě vyjmenovat každého z nich, jejich pomoci si velmi vážíme a děkujeme za ni.

Dlouhých 20 let
činnosti nadace

25+ podpořených
skautských kluboven

300+ podpořených
jiných projektů

Běžící projekty, které můžete podpořit.

Aktuality. Ať víte, co se u nás děje