Darujte pravidelně

Zapojte se do projektů Nadace i vy! Každý příspěvek se počítá. Mnoho středisek se snaží postavit na vlastní nohy a i malé dary je mohou posunout dál. Pomozte spřáteleným oddílům nebo projevte sounáležitost se skauty na druhém konci republiky. Spojuje nás velký díl historie, stejné ideály, stejné radosti i potíže.

Buďte pravidelným dárcem

Pravidelně můžete podporovat jakýkoliv dlouhodobý projekt nebo přímo aktivity Skautské nadace. Vaše dary vždy použijeme k podpoře grantových projektů. Pro vás nejjednodušší krok - pro skautské klubovny největší efekt.

plany

Darujte jednorázově

Podpora má vždy dvojí efekt, kromě reálné finanční částky je gestem, které podpoří i psychicky. Nechte malý vzkaz a povzbuďte začínající projekty. Dárcovství je snadné - na platformě darujme.cz představujeme námi registrované projekty. Možná vás překvapí, kolik oddílů aktivně pracuje na vybudování vlastní nezávislé základny pro svoji činnost.

hotove stavby