Čtrnáctý skautfunding milion!

Nedlouho po třináctém milionu máme pro vás další skvělou zprávu, v pořadí s číslem 14!

Přes platformu Darujme.cz pomohla Skautská nadace JF vybrat na nejrůznější projekty nejen skautských středisek již čtrnáct milionů korun. To je #skautfunding.

ctrnact

Třináctého milionu jsme dosáhli v polovině měsíce září, takže další milion se vybral za 2,5 měsíce. Průměrný dar přesahoval 2500 Kč, dva dary byly dokonce ve výši 50.000 Kč.  Velký podíl na vybrané částce měla sbírka na nákup tábořiště střediska Javor

V průběhu podzimu byly zahájeny nové dva nové skautfunding projekty Obnova Národního skautského památníku a Projektová dokumentace pro skautský dům v Českém KrumlověÚspěšný je skautfunding projekt střediska Hrozen Židlochovice, kterému byl již podruhé navýšen matching. 

Do konce listopadu musely projekty, které se ucházely o matching, splnit druhý finanční milník (2/3 cílové částky), což znamenalo pro některé velkou motivaci k propagaci sbírky. 

Děkujeme za všechny obdarované za neskutečnou štědrost, za každičkou vaši podporu. Jsou to vaše peníze, které pomáhají oddílům k novým klubovnám.

Uzavřené i aktuální projekty si můžete prohlédnout ZDE.