Google Street View slaví 15 let spolu s Červenáčkem

Obrázek z bytu Jarsolava Foglara namalovala ilustrátorka Eliška Podzimková. 

Google Street View slaví 15 narozeniny a připravilo k tomuto výročí unikátní galerii obrázků, které vznikly ve spolupráci s českou ilustrátorkou Eliškou Podzimkovou. Jedním z nich je Červenáček v bytě Jaroslava Foglara, který byl ještě před rekonstrukcí nasnímán ve své autentické podobě. 

 „Na tomhle záběru je otevřené okno. Říkala jsem si, co kdyby jím koukal Červenáček ve snaze odhalit tajný návod na vytažení ježka z klece. Právě na tomto stole koneckonců Jestřáb své příběhy psal,” vysvětluje Eliška. 

  • ZDE se můžete podívat na virtuální prohlídku bytem Jaroslava Foglara
  • ZDE jsou pak ke zhlédnutí ostatní obrázky
  • ZDE je ke stažení kompletní tisková zpráva k oslavám SV. 
GSV