Klubovna měsíce

Pomozte nám budovat nové skautské klubovny!

Klubovna je základem spolkové činnosti. Podpora vzniku nových kluboven a oprava těch starých je stále velmi podfinancovaná a přehlížená. Přitom výsledkem je působení na několik generací dětí, které takovou klubovnou projdou. To věděl už i Jaroslav Foglar, jak dokládá jeho deníkový záznam.

Jetřábův zápis o klubovnách

Stavba nové klubovny je finančně velice náročná a možná pouze v případě, kdy má širší podporu svého okolí. Bohužel stát nové stavby nepodporuje vůbec.

Přidejte se k nám a podpořte vznik nových skautských kluboven. Je to naše společná investice do budoucnosti.

Přispívat můžete pravidelně pod tímto odkazem! Pokud se stanete našimi pravidelnými dárci, podpoříte ročně až deset kluboven!!!

Každý měsíc vám představíme jednu skautskou klubovnu. Částku, která se v tom měsíci vybere, pošleme středisku, které klubovnu buduje.