Loutkové představení Rychlé šípy

Skautská nadace podpořila loutkové představení Rychlé šípy, premiéra se koná již tuto neděli. 

Skautská nadace Jaroslava Foglara iniciovala a podpořila vznik loutkového představení, které má Rychlé šípy představit i těm nejmladším divákům. 

Vzniku představení se chopilo divadlo KAKÁ. Štěpánka Vanická a Jana Nosálková připravily 45 minutové představení, které dětem představí hlavní hrdiny Rychlé šípy a psa Bublinu, jejich protipól Bratrstvo Kočičí pracky i jejich duchovního otce Jaroslava Foglara. 

"Loutkové zpracování komiksů Jaroslava Foglara se střídá s činoherními scénami a osobitá autorská hudba divadla KAKÁ vtáhne i toho nejmenšího diváka do děje a přiblíží tak komiksovou klasiku i dětem, které ještě neumí číst,"  uvádí autorky na webu divadla. 

Tento dobrodružný a veselý příběh, kde vítězí kamarádství a odvaha, s loutkami a hudbou, doporučujeme ke zhlédnutí všem plantážníkům i jejich dětem.

Představení má premiéru v neděli 20. listopadu 2022 v Chodovské tvrzi v Praze,  hrát se bude v následujících letech ve školkách, školách, kulturních zařízeních a na festivalech

divadlo
divadlo1