MasterChef Česko vaří pro SNJF

MasterChef Martin Pecina vaří v bytě J. Foglara pro dobrou věc

pecina3

Čerstvý držitel titulu MasterChef Česko a dlouholetý spolupracovník Skautské nadace Martin Pecina byl tak laskav, že slíbil uvařit v bytě Jaroslava Foglara svou proslulou panádlovou polévku.

pecina

Na dražitele tří voucherů, které jsme vystavili na aukru pod účtem Skautské nadace, čeká opravdu nezapomenutelný zážitek. Součástí bude prohlídka bytu a výklad Romana Šantory a dárek v podobě Tlouštíkovy misky.

pecina1

Veškeré vydražené finance poputují na stavbu nových skautských kluboven.

Ideální jako vánoční dárek, každý voucher je ve formátu 1+1 - tedy můžete se zúčastnit i s doprovodem!

Případně pod naším účtem najdete i dražbu dalších dvou voucherů, jsou očíslované.

A jako bonus pro ty, kteří neholdují společenským aktivitám, jsme přichystali do dražby i Martinův spisovatelský počin Tajemství Velkého Fonta - jinak již zcela nedostupný.

pecina3