Oslavili jsme 20 let Skautské nadace i v Brně!

V Brně se sešly dvě stovky fanoušků Jaroslava Foglara a podporovatelů Skautské nadace na společné akci. Nechyběli ani zástupci SPJF. 

Včerejší sváteční den byl svátečním i pro naši nadaci. Oslavili jsme totiž letošní jubileum i v Brně - s plným sálem spřízněných duší na divadelním představení Těšínské divadlo - Česká scéna Rychlé šípy! 

brno1

V sále brněnského alternativního prostoru Co.Labs na Kounicové se nás sešlo ke dvěma stům a moc jsme si to společně užili. Před samotným představením přivítala přítomné předsedkyně správní rady Janka Jirasová a pak už jsme zhlédli nejnovější zpracování rychlošípáckých příběhů. 

Brno2
Brno3

Moc děkujeme všem, kdo s námi dnes u toho byli. Těžko zprostředkovat tu skvělou atmosféru a milá setkání!

brno4
BRNO5

Na místě jsme prodávali i sbírkové předměty a rozdávali výroční TamTam a pamětní vstupenku. 

BRNO 6
BRNO 7

Moc rádi jsme za všemi podporovateli a fanoušky nadace či Jaroslava Foglara vyrazili, opravdu si vážíme toho, že se nás sešlo tolik. Těšíme se na další společné akci. 

A kromě samotného divadelního představení jsme si našli čas na setkání se zástupci Sdružení přátel Jaroslava Foglara, kteří nás přivítali ve své klubovně. Mluvili jsme o akcích proběhlých i chystaných, plánech do budoucna a možné podpoře Skautské nadace. Děkujeme za milé přijetí!

BRNO8