Rodinná výstavo-hra k připomenutí 80. výročí kultovního Foglarova díla Záhada hlavolamu končí

Hra odstartovala 8. prosince 2020 a byla nakonec prodloužena do 14. března 2021, aby kopírovala jarní prázdniny dětí. Dnešním dnem hra končí, o dalším prodloužení se neuvažuje. 

Co se díky hře podařilo? Podařilo se zapojit přes 10.000 pátračů napříč generacemi, hráli malí i staří, a to mnohdy společně. Přinesli jsme v této nelehké době zábavu pro celou rodinu, a to nejen formou venkovní hry. V mnohých domácnostech totiž předcházelo výpravám do Stínadel společné sledování filmu, seriálu, poslech audia nebo čtení Stínadelské trilogie.

Webové stránky ke hře www.rychlesipy.org navštívilo 35.000 zájemců o hru a vyluštěný kód poslalo neuvěřitelných 3.500 skupin!!!

Hra1

Dostali jsme desítky děkovných mailů a tisíce vzkazů od úspěšných luštitelů kódů. V Jestřábově dobročinném obchodě se prodalo na 500 herních zápisníků.

Hra2
Hra3
Hra4

Moc děkujeme i za vaše finanční příspěvky jako poděkování za hru, která byla jinak zcela zdarma. I díky nim si budeme moci dovolit v budoucnu něco podobného zopakovat – http://bit.ly/ZahadaHlavolamuDarujme

Hra5

Záhada hlavolamu v médiích – výběr:

Reportáž o startu hry ve Studio 6 z 8.12. 2020

Zprávičky na Déčku z 22.1. 2021

Sama doma 4.2. 2021

Reportáž v Eduzínu

Recenze Kulturní vložka

Za fotografie děkujeme: Markétě Štindlové a Stanislavu Suchanovi.