Rychlé šípy Jaroslava Foglara a Marko Čermáka - křest a autogramiáda

Srdečně zveme na křest a autogramiádu za účasti Marko Čermáka, Jiřího Gruse a Martina Foreta.

křest

Nové vydání původních komiksových příběhů Rychlých šípů Jaroslava Foglara od kreslíře Marko Čermáka a 13 zbrusu nových příběhů namalovaných Jiřím Grusem! V druhém svazku Rychlých šípů najde čtenář zrestaurované příběhy kreslené Markem Čermákem, Bohumírem Čermákem a Václavem Junkem. Opravdovou novinkou jsou pak příběhy podle původních, dosud nezrealizovaných scénářů Jaroslava Foglara nakreslené Jiřím Grusem. Knihu doprovází dvě statě Martina Foreta věnující se osobnosti Marko Čermáka a fenoménu Rychlých šípů.

  • KDY: 13. října v 17:13
  • KDE: Centrum české dětské knihy, Jánský vršek 327/5, Malá Strana, Praha 1
  • ZA ÚČASTI: Marko Čermáka - ilustrátora původních příběhů Rychlých šípů, Jiřího Gruse - ilustrátora trilogie Záhada hlavolamu a nových příběhů Rychlých šípů a Martina Foreta - předního komiksového badatele a odborníka

Těšit se můžete i na Džiana Babana, předního komiksového scénáristu, který upravil 13 nových příběhů Rychlých šípů. Příběhy vznikly podle nalezených scénářů či námětů Jaroslava Foglara. 

Upozorňujeme, že vzhledem k menší kapacitě prostor je možné, že bude potřeba chvíli počkat, než se uvolní místo.