Skautská nadace na Elixíru 2022

Po návštěvě Brna jsme navštívili Nové město nad Metují!

Ani jsme pořádně nevybalili z Brna a už jsme se chystali na víkend do Nového Města nad Metují, kde se konalo celostátní setkání vedoucích skautských oddílů Elixír 2022. 

Na nadačním stánku jsme informovali o možnostech podpory při rekonstrukci nebo stavbě klubovny, přivezli jsme i ochutnávku z Jestřábova obchodu a uspořádali jsme soutěž s vyndaváním ježka v kleci. U stánku se nám o přestávkách hromadil dav, vítězný čas předčil jakékoliv očekávání - 15 vteřin!!! V poslední hodině tak Tříska z Dobrušky sesadil z trůnu Dobro. Mladá generace překvapila poměrně solidní znalostí díla Jaroslava Foglara a poptávala i další kulturní aktivity. 

Máme z toho všeho velkou radost a teď skládáme na chvíli Jestřábova křídla a těšíme se na odpočinek v hnízdě. 

el1
el2
el3
el4
el4