Skautský odkaz

Odkaz exilového skautského náčelníka ožívá darem děčínskému středisku. Dar pomohl realizovat zakoupení nemovitosti a část její rekonstrukce. Velký finanční částku věnovala Nadaci sestra Dr. Jiřího Kolominského. Děčínští k uctění památky pojmenovali rodící se novou základnu - Základna Mauglí.

Mauglí

Dar za Mauglího

Stále živou vzpomínkou a přetrvávajícím dobrým skutkem je finanční dar - díky němu v Děčíně vzniká další zázemí pro skautské oddíly.

Koupí objektu nebylo hotovo. Dům i jeho okolí je třeba rekonstruovat. K získání dalších potřebných prostředků pomohla vypsaná sbírka na platformě darujme.cz a bonusovou prémií pomohla znovu i Skautská nadace.

Základna MauglíLetní prázdninový tábor vyzkoušel první ostrý provoz a proměnil původně obyčejný dům v perfektní skautskou základnu. Základnu Mauglí.Děkujeme za trvalý odkaz a myšlenku, která dokazuje soudržnost skautů napříč generacemi.