Stínadelská tajemství

Objevte legendy v nové hře Skautské nadace.

Rodinná hra v pražských uličkách Malé Strany byla spuštěna. Navazujeme na veleúspěšnou hru Záhada hlavolamu, které se v kovidové době na Starém Městě zúčastnilo přes deset tisíc hráčů z celé ČR, od nemluvňat až po Foglarovy pamětníky. 

Legendy

Pojďte objevit legendy starých Stínadel. Najděte dvacet míst o kterých jste zatím jen četli. Hra je určena všem klukům a holkám od 6 do 99 let. S sebou potřebujete jen mapu míst, tužku a možná i baterku. S výjimkou jednoho bonusového jsou všechna místa přístupná od 10 ráno do 8 večer.

Mapu si můžete stáhnout zdarma na webové stránce k samotné hře, nebo zakoupit u nás v Jestřábově obchodě. Fyzicky k náhlédnutí a zakoupení je mapa také ve Skautském institutu v Rybárně na Kampě nebo Café Nezisk na Pohořelci - na obou místech lze platit pouze v hotovosti, mapa stojí 200 Kč. Z obou míst je také výhodné se do malostrannských Stínadel zanořit.

mapa stínadl

V Café Nezisk si k tomu můžete po celý únor užít i prezentaci dalších aktivit Skautské nadace Jaroslava Foglara. 

taška

Mapu je možné doplnit i stylovou Stínadelskou taškou, kterou jsme opět naskladnili v Jestřábově obchodě, prostřednictvím kterého podporujeme projekty skautských kluboven a šíření odkazu Jaroslava Foglara.

Budeme moc rádi, když se vám hra bude líbit...a když o ní řeknete svým přátelům, známým a podělíte se s námi o své dojmy a třeba i fotografie. Pište nám na adresu magdalena.cerna@skaut.cz. 

Budeme vám také vděčni za případný dar Skautské nadaci, který budeme brát jako poděkování za hru