Herní mapa - Stínadelská tajemství N

Pojďte objevit legendy starých Stínadel, zapojte se s pomocí mapy do hry po pražské Malé Straně.

Sklad Dar nadaci Cena celkem
39 ks 173 Kč 200 Kč

EDIT k 31. březnu 2024: Hra sice oficiálně skončila, ale je možné stále hrát dál, jen už negaratujeme, že vše bude k nalezení na svých místech. V případě, že nebudete vědět jak dál, pokračujte k dalšímu stanovišti.

Pokud chcete hrát hru jako družina či oddíl a objednáte si mapu, napište nám do poznámek, pošleme vám zároveň s mapou balíček překvapení různých drobností spojených s tématikou Rychlých šípů, které se dají použít například jako odměny. (Napište prosím do poznámky i z jakého oddílu, případně střediska jste.)

Skautská nadace Jaroslava Foglara pro vás opět připravila rodinnou hru, tentokrát v pražských uličkách Malé Strany. Kupte si herní mapu a pojďte objevit legendy starých Stínadel. Najděte dvacet míst o kterých jste zatím jen četli. Ulice Na Nosálku, Zahradu Uctívačů ginga, Netopýří věž, Tyranův kout a mnohá další… Na místech, kam jste většinou nikdy nezabloudili. Prostřednictvím legend z pera spisovatele D. J. Žáka se přeneste do dob, kdy se začalo rodit vontské hnutí a Stínadla postupně získávala svou podobu z románů J. Foglara.

Mapa je papírová, barevná, skládaná, dodávaná společně s plastovým obalem.

Obsahuje mapu z roku 1937, herní pravidla a křížovku i dvacet stínadelských legend z pera spisovatele D. J. Žáka, autora knihy Tleskač.

Formát: 68 cm x 47,5 cm

Hra je určena všem klukům a holkám od 6 do 99 let.

Podrobné informace o hře najdete na https://www.rychlesipy.org/tajemstvi

mapa stínadl

Mapu je možné doplnit i stylovou Stínadelskou taškou, kterou jsme opět naskladnili

taška