Klubovna je základ!

Limitovaná edice klubovniček k oslavám 20. výročí od založení nadace s bonusem unikátní kolibří publikace J. Foglara.

Sklad Dar nadaci Cena celkem
16 ks 200 Kč 350 Kč
Počet kusů na jednu osobu je omezen na 3

Chcete mít na tyto oslavy 20 let od vzniku Skautské nadace Jaroslava Foglara speciální vzpomínku? Kupte si skládací model klubovničky od firmy Vrky s logem nadace a vlajkou Rychlých šípů a malým jedinečným překvapením.

Za 2. světové války měla Dvojka soubor zkoušek (tzv. Přehledů), z nichž jedna se týkala znalostí historie oddílových kluboven. Jestřáb k tomu přichystal malou publikaci, kterou jsme pro vás připravili v reprintu ještě menší, ve formě kolibříka (48 x 68 mm) o 20 stranách. Tak, aby se vešla do modelu klubovny. Zároveň se jedná o nejmenší vydání textu psané J. Foglarem.

Jedná se o limitovanou edici 100 kusů, nákupem tohoto modelu s malou knížečkou přispíváte na výstavbu a rekonstrukci skautských kluboven.

KL1
KL2