Klubovna měsíce března

Tento měsíc se o vaši podporu uchází klubovna v Žamberku.

Od první myšlenky, která se týkala stavby nové klubovny v Žamberku, uplynulo skoro 10 let. Za tu dobu se místním podařilo získat vlastní pozemek, který je dostatečně veliký a blízko přírody. V současné době pracují na projektové dokumentaci, která bude hotová v létě roku 2024. Po ní bude následovat vyřízení stavebního povolení a příprava na samotnou stavbu klubovny.

žamber

Nová klubovna bude dvoupatrová a nebude v ní chybět velká místnost pro společná setkání, ale i několik menších místností pro schůzky jednotlivých družin. V návrhu počítají také s kuchyňkou, dostatečným sociálním zařízením včetně sprch nebo hernou, která bude sloužit jako prostor pro spaní v případě vícedenních akcí.

Cílem je vytvořit vhodné a bezpečné zázemí, které bude sloužit nejenom skautům a skautkám ze Žamberka, ale i dalším skautským střediskům, vzdělávacím akcím nebo jiným neziskovým organizacím.

žamberl

K přijatým darům přidá Skautská nadace Jaroslava Foglara polovinu vybraných peněz.

Podpořte sen žamberských kluků a holek o nové klubovně. Děkujeme!

Přispějte jakoukoliv částkou pod tímto odkazem! Děkujeme.

Klubovna měsíce – co to je?

žamberk2