Klubovna měsíce května

Tento měsíc se o vaši přízeň uchází nová skautská klubovna ve Skutči

Podpořte výstavbu nové skautské klubovny ve Skutči, díky které získají místní dlouho chybějící vhodné zázemí v hezkém a bezpečném místě uprostřed města.

skutec

Díky podpoře města Skuteč a schválené dotaci Ministerstva školství mají místní skauti nyní jedinečnou šanci vybudovat novou skautskou klubovnu na zahradě tamní ZŠ Komenského.

Získali by tak dlouho chybějící vhodné zázemí v hezkém a bezpečném místě uprostřed  města, které bude sloužit nejen jim, ale i škole a případně dalším spřáteleným spolkům pracujícím s dětmi a mládeží.

skute3

Stejně usilovně, jak pracují s dětmi a mládeží, připravují i projekt nové klubovny.

V současnosti finalizují prováděcí dokumentaci  a ještě letos v létě by rádi stavbu zahájili.

skutec2

Pokud se jim bude dařit, mohli by nové zázemí využívat již ve skautském roce 2024/2025!

Odhadovaná cena projektu je zhruba 12 mil. Kč, schválená dotace cca 9 mil. Kč. Vlastní podíl by rádi financovali z darů, příspěvků a drobných výdělků. Moc se na novou klubovnu těší! Podpořte je i vy!

Přispět jim můžete pod tímto odkazem! Děkujeme za podporu!

Klubovna měsíce – co to je?