Klubovna měsíce října

 Klubovna střediska Ostrá hůrka Háj ve Slezsku plánuje slavnostní otevření, ale k dovybavení jí chybí spousta věcí. 

Hájeckou klubovnu už představovat nemusíme, byla jednou z těch, kterou jste podpořili v minulém roce. 

haj1

Naštěstí s rozpočtem vyšli ve finále dobře, ale plánů, co by ještě rádi na srubu vylepšili a uvnitř dovybavili mají spoustu. Z těch drobnějších věcí, o které si řekli přímo družinoví rádci je to například vysouvací flipchart pro psaním fixem nebo nástěnný držák na papuče. Z větších věcí pak matrace na spaní, datový projektor nebo bezpečnostní fólie na okna.

haj2

Přání jsou skromná, určitě se s trochou dobré vůle dají splnit. Podpořte 2. oddíl Bobrů střediska Ostrá Hůrka a přispějte jim na dovybavení jejich klubovny. A jestli máte čas a chuť, přijďte se podívat i na slavnostní otvíračku!

haj3

Přispět jim můžete pod tímto odkazem! Děkujeme za podporu!

Kam dál: Klubovna měsíce – co to je?