Klubovna měsíce února

Tento měsíc se o vaši podporu uchází projekt klubovny v Kojetíně

V Kojetíně plánují výstavbu nové klubovny. Nová budova bude stát na části původního pozemku, který je v současnosti ve vlastnictví skautské organizace. Bude mít tři klubovny, sociální zázemí a malou kuchyňku pro dostatečný počet dětí i vedoucích nejen na víkendové akce. V plánu je modulová stavba, která zjednoduší a urychlí stavební proces, aby se do nové klubovny mohli přestěhovali co nejdříve. V první řadě však potřebují zhotovit projektovou dokumentaci budoucí klubovny a získat potřebná vyjádření.

koj

Odhadovaná cena projektu je zhruba 150 000 Kč, které chtějí místní skauti financovat z vlastních zdrojů, darů a příspěvků firem. Pomoci můžete i vy! Vaše dary navýší Skautská nadace Jaroslava Foglara o polovinu.

koj2

Skautské středisko v Kojetíně mívalo od počátku nižší počty členů, ale díky dlouhodobému aktivnímu působení se členská základna postupně navyšuje. V tuto chvíli se ale nemají místní skauti kde shánět, současný objekt není bezpečný a bylo orzhodnuto o jeho demolici. 

Pomozte kojetínským skautům splnit si svůj sen.

Přispějte jakoukoliv částkou pod tímto odkazem! Děkujeme.

Klubovna měsíce – co to je?