Klubovna měsíce září

Podpořte novou klubovnu pro židlochovické skauty!

Začneme rovnou perličkou. V Židlochovicích skauti doposavad užívali jako klubovnu přidělený byt po hrobníkovi :-). Za posledních 9 let se ale jejich členská základna prakticky zdvojnásobila na 150 členů a klubovna „za hřbitovem“ začala být malá. 

zidlo

S vedením města Židlochovice se dohodli na užívání pozemku, kde nyní stojí mezi vzrostlými stromy vyhořelý domek. Na místě nynějšího domečku chtějí postavit modulární budovu, která v sobě bude ukrývat 2 klubovny, sociální zázemí a malou kuchyňku. O kousek dál umístí lodní kontejner, který bude sloužit jako sklad pro táborové vybavení. Díky těmto dvěma objektům získají prozatím dostatečné prostory pro fungování družin a oddílů. Do budoucna by chtěli základnu rozšířit ještě o třetí klubovnu (ve výkresu jako „noclehárna“).

zidlo3

Takto by si novou klubovnu představovaly vlčata a světlušky z oddílu Medvíďat. 

zidlo4
zidlo5

Abyste jim jejich sen splnili, přispějte jim pod tímto odkazem! Děkujeme za podporu!

Klubovna měsíce – co to je?