Máte táborovou knihovničku? Skautská nadace nabízí další doplněk pro nadšené čtenáře!

Nabídka základu knih pro táborové knihovničky z jara 2022 vzbudila milý ohlas. Proto využíváme příležitosti a v době konání Valného sněmu v Olomouci můžeme zájemcům předat další doplněk.

Balíček cca 4 – 5 knih bude obsahovat pestrou směs dobrodružné literatury, nejen z pera Jaroslava Foglara. Dostanete je zdarma! A vyzvednout je může pohodlně kdokoliv z vašeho střediska během soboty 16. března na Valném sněmu v Olomouci ve stánku Skautské nadace.

Stánek nadace bude navíc sloužit i jako poradna. V oblasti nemovitostí vám ochotně poradíme - zejména pokud vás zajímá, jak získat finance na stavbu nové klubovny, rekonstrukci nebo pořízení tábořiště. Budeme na místě k dispozici od 8.00 do 20.00, zastavte se za námi, kdykoliv vám to vyjde. Chybět nebudou ani informace o podpoře v konání dobrých skutků nebo organizování vlastní "foglarovské" akce pro veřejnost.

Knihy stačí objednat vyplněním jednoduchého formuláře.

taborove

A pokud knihovničku nemáte, nezoufejte. berte to jako správný impuls l tomu, ji založit. Sdílíme i odkaz na předchozí článek, kde najdete ty pravé tipy, jak takovou knihovničku založit a spravovat!