Netradiční klubovna měsíce

Klubovnou měsíce března je dětský koutek Asistenčního centra Jihomoravského kraje pro válečné uprchlíky z Ukrajiny v pavilonu B na brněnském výstavišti. 

Něco takového jsme si ještě před týdnem vůbec nedokázali představit. V této situaci si nechceme říkat o podporu další klubovny. Děkujeme však pravidelným dárcům, díky kterým víme, jakou částku můžeme okamžitě věnovat na podporu dobrovolníků dětského koutku a jejich činností s čekajícími dětmi. Věříme, že se na nás nezlobíte. 

bvv

Přispívat jednorázově tento měsíc na dětský koutek nemusíte,  náklady pokryjeme od pravidelných dárců. Ale přivítáme, pokud se i vy stanete stálými podporovateli, protože to nám pomáhá nejvíce. Díky pravidelným, třebaže drobným darům,  jsme pak schopni takto reagovat ve chvílích, kdy je to akutně potřeba. 

Staňte se pravidelným podporovatelem skautských kluboven pod tímto odkazem. 

Kam dál: Klubovna měsíce – co to je?