Foglarovy deníky 1. díl N

Celý den drobně prší: výbor z deníků J. Foglara z let 1920 - 1937, u nás doplněný unikátním reprintem a elektronickou verzí.

Sklad Dar nadaci Cena celkem
14 ks 445 Kč 849 Kč
Speciální zásilka - zásilka má specifické rozměry, a proto Vám jí budeme posílat samostatně.

První díl výboru z Foglarových deníků z let 1920—1937 představuje jedinečnou možnost nahlédnout do autorovy každodennosti a poznat ho tak, jak jsme ho z žádného životopisu či z jeho vlastních knih dosud nepoznali. Navíc se dozvědět mnohé neznámé informace jak a kdy psal své knihy, povídky a další články. Hlavní část téměř šest set stránkové knihy se soustředí na léta 1934—1937, což je období formujícího se spisovatelství a působení v Mladém hlasateli, počátků čtenářských klubů a starostí spojených s vlastnictvím lodi SKAUT. Deníky jsou doplněny více než 250 fotografiemi, dobovými letáky, ilustracemi a úryvky z kronik a časopisů, do nichž spisovatel přispíval.

584 stran, formát 140×240 mm, vazba V4

Vydává nakladatelství ALBATROS, ale jen u nás deník získáte  navíc s dvojím bonusem:

TAM-TAM

reprint návrhu časopisu, který J. Foglar v roce 1935 předložil nakladatelství Melantrich a který se stal předobrazem časopisu Mladý hlasatel

24 stran + 5 stran příloh

deník JF

Elektronická verze:

při koupi deníku vám zároveň bude na email zaslána jeho elektronická verze ve formátu pdf, která vám zjednoduší vyhledávání konkrétních informací - prosíme po zaplacení si o elektronickou verzi aktivně napište na email: info@skautskanadace.cz

deník JF1
deník jf