Vánoční sešity Jaroslava Foglara N

Přetisk čtení pod stromeček, které Jestřáb připravoval po čtrnáct let jako dárek členům Dvojky.

Sklad Dar nadaci Cena celkem
56 ks 270 Kč 450 Kč

Od roku 1975 přinášel Jestřáb každý rok na oddílovou nadílku Vánoční sešit. Šlo vždy o několik cyklostylovaných stran textů a obrázků popisujících jak uplynulý rok ve Dvojce, tak i Jestřábovi povídky, vzpomínky či drobné básničky. Čtenář tak má unikátní možnost nahlédnout do světa vychovatele, který měl vánoční čas velmi rád a snažil se ho vždy oživit i tím co uměl nejlépe: psaním od kterého se čtenář nemůže odtrhnout.

Jaroslav Foglar dopisy připravoval mezi lety 1975-1988, později tuto štafetu převzali další členové Dvojky a on byl pouze občasným přispěvatelem. Tuto čtrnáctiletou nepřetržitou řadu najdete v publikaci reprodukovanou.

• formát A4, 92 stran + obálka, šitá vazba V1
VS2