Rychlé šípy ve Stínadlech - společenská hra

Reprint nevydané deskové hry z PULS Ostrava 1971, doplněné figurkami a hrací kostkou s vlajkou Rychlých šípů.

Sklad Dar nadaci Cena celkem
29 ks 100 Kč 230 Kč

Rychlé šípy a Bratrstvo kočičí pracky startuji ze svých kluboven. Jejich úkolem je projit Stinadly, vyhnout se všem nástrahám a dostat se do Svatyně Uctívačů Ginga, kde početní převahou zajmou Široka a tím získají hlavolam Ježka v kleci. Vontové startují ze své klubovny, jejich úkolem je bránit území Stínadel proti vetřelcům z jiných čtvrti a zároveň se dostat do Svatyně Uctívačů Ginga, kde se pokusí zajmout Široka. Výsad­ním právem Vontů je možnost vyřadit kteréhokoliv hráče na určitou dobu (podle pravidel). Přejde-li Vont rozdělovači třidu a je zajat Druhostranníky, 5x nejede s žádnou figurkou. Počet hráčů 2 nebo 3. Hraji-li jen dva hráči, má jeden 5 figurek Vontů a druhý 5 figurek Rychlých šípů...

• herní plán je doplněn 10 figurkami (verze pro 2 hráče) a hrací kostkou s vlajkou Rychlých šípů