Truhla pokladů Rychlých šípů

Dřevěná truhla plná reprodukcí i originálů ze světa Rychlých šípů, Mladého hlasatele a Vpředu (rozšířená verze papírové krabice).

Sklad Dar nadaci Cena celkem
0 ks 1 300 Kč 2 300 Kč
Speciální zásilka - zásilka má specifické rozměry, a proto Vám jí budeme posílat samostatně.

Toto zboží již nelze zakoupit

Truhla pokladů, která může sloužit k uchování vašich foglarovských vzácností a vzpomínek, ale zároveň v ní naleznete třicet předchystaných pokladů, které jsou spojeny s Rychlými šípy a jejich kmenovými časopisy Mladý hlasatel a Vpřed, kde přicházely na svět.

Co v truhle najdete:

• vše co obsahuje papírová krabice pokladů RŠ + navíc:
  • reprint nášivky Rychlých šípů z období Vpředu

• první románek o klubech Mladého hlasatele Klub modrých vln od Piri Šimkové, s barevnými ilustracemi Vincence Živného, přetisk z MH, 1938
  • přetisk přihlášky klubu Mladého hlasatele
  • šest snímků Rychlých šípů od W. Stárky vyrobených fotografickou cestou (k původní pětici Rychlých šípů z roku 1941 je přidán Fr. Himl alias Mirek Dušín)
  • novodobý dopis Wabiho Stárky, kde vysvětluje vznik známých fotografií “Rychlých šípů”
  • originální přihlášku klubu časopisu Vpřed z bytu J. Foglara
  • originální nálepku č. 1 z časopisu Vpřed - Rychlé šípy
  • balící papíry sladěné s novým vydání Rychlých šípů s dárkovými visačkami
  • originální první výjezd z tiskárny Helbich, při tisku nového vydání Rychlých šípů v roce 2021
  • dřevěné razítko klubu Rychlé šípy, nově vyrobené dle původních razítkových pravidel klubů Mladého hlasatele

Truhla pokladů je vyrobena z dřevěné překližky na magnetické zavírání, na víku označena symbolem Rychlých šípů.

Formátem 34,5 x 25,6 x 5 cm je vhodná i pro nejnovější velké vydání Rychlých šípů, které do ní krásně vklouzne.

Náklad 50 kusů.

Zasílání nelze kombinovat s dalším zbožím.

truhla

nasivka 2