VOSTO5 - divadelní představení Pérák i o Jestřábovi

Vstupenky na online představení, kde se J. Foglar, krycím jménem Jestřáb, stává účastníkem odboje s pistolí v jedné a s létajícím kolem v druhé ruce. A možná přijde i Širokko! A nebo Pérák?

Sklad Dar nadaci Cena celkem
95 ks 150 Kč 200 Kč

Fiktivní představení z 2. světové války PÉRÁK svedlo dohromady desítky různých skutečných postav této pohnuté doby, včetně Jestřába. Aby je propletlo do umně vystavěného příběhu s hlubokou znalostí protektorátního období, kterému nechybí svébytný humor divadla VOSTO5. Jestřáb v něm staví bojovou letku létajících kol a potkává se s mužem skákajícím přes střechy domů. Že by tajemný Širokko? Nené Pérák, ale kdo ví.

Zhlédnout ho můžete z pohodlí domova online, stačí si v Jestřábově obchodě koupit vstupenku a do 24 hodin dostane voucher, jehož heslo zadáte na Film na živo a v průběhu 3 dnů po zadání hesla si můžete představení dopřát kdykoliv.

Upozornění: Jedná se o alternativní představení, které není koncipované pro menší děti, ani není inspirováno životem Jaroslava Foglara, ten je pouze jedním z aktérů tehdejších událostí.

Více informací o představení samotném najdete u VOSTO5.

Pérák