Zážitkové přespání v bytě Jaroslava Foglara

Vystoupejte po těch samých schodech, otevřete stejným klíčem stejný zámek a zažijte Jestřábova ducha v prostorách, kde žil a tvořil svá významná díla.

Sklad Dar nadaci Cena celkem
8 ks 4 500 Kč 5 000 Kč

Toto zboží již nelze zakoupit

Byt sice prošel rekonstrukcí tak, aby vyhovoval současným nárokům, ale Jestřábův duch v něm stále dlí. Většinu roku slouží k pobytům zahraničních spisovatelů a překladatelů. Ale výjimečně v něm můžete zažít víkend a nově i celý všední týden i vy.

Pokud jste mimopražští, je leden ideální k toulkám uličkami Starého Města, k návštěvě místa Jestřábova posledního odpočinku, nebo obhlídku všech laviček Jaroslava Foglara. Kromě toho si můžete také užít  rodinnou hru Skautské nadace Jaroslava Foglara s názvem Stínadelská tajemství. Hra běží zdarma od až do 31. 3. 2024 v uličkách pražské Malé Strany. V bytě na vás bude čekat mapa, podle které si můžete hru zahrát.

Je možné také navštívit následující divadelní představení .Podívejte se na program jednotlivých divadel,  kdy se představení hrají a jsou-li volné vstupenky.

Voucher připravíme také jako vánoční dárek.

Termíny možné návštěvy v tuto chvíli jsou:

VÍKENDY

ÚNOR 2024:

•  23.-25.2.

VŠEDNÍ DNY jsou možné také (nástup možný pondělí od 12:00, v pátek je nutné předat byt již ráno)

Pobyt je možný ideálně pro 2 osoby, po domluvě možné však maximálně 4 osoby (postel a lůžkoviny však pro dva, nutno pak vzít nějaké své vybavení), všechny podrobnosti po zakoupení voucheru s vámi rádi domluvíme.

Byt se nachází v Křišťanově ulici na Praze 3.