Informace
Aktuality (0)

100 let skautingu v Hodoníně

Během 100 let toho skauti zažili opravdu mnoho. Jako výraz hrdosti a díků všem, kdo toho byli součástí plánuje parta dobrovolníků ze střediska Přátelství Hodonín řadu akcí ať už pro skauty, skautky a jejich přátele tak i pro veřejnost.

Hodonín

Velkou akcí bude výstava, která nás bude provázet podzimem, jejíž součástí bude řada doprovodných akcí pro děti i dospělé. Věříme, že si vybere každý.

V rámci oslav také natáčíme vzpomínkové podcasty, můžete si zavzpomínat s námi, třeba mezi hosty najdete svého známého, kamaráda.

Víc informací nejen k oslavám najdete na stránkách střediska


 
Darujeme.cz logo

Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Dlouhých 22 let
činnosti nadace

90+ podpořených
skautských kluboven

300+ podpořených
jiných projektů