Bobří srub v Háji

Původním cílem projektu bylo vybrat alespoň 45 000 Kč. K této částka nadace přislíbila prémii 35 000 Kč z vlastních prostředků. Výsledek? 158 982 Kč!

Zbývá hodně práce, ale projekt se může rozběhnout!

Bobří srub

Srub bude sloužit 2. oddílu Bobrů střediska Ostrá hůrka k pravidelné činnosti, obci jako zázemí pro organizaci akcí a celému hnutí bude ve volných termínech k dispozici jako základna pro přespání na výpravách. Oproti stávající klubovně, která má pouze dvě místnosti na pravidelné schůzky, bude mít srub ještě kuchyňku, sociální zařízení a více prostoru na činnost i přespání.

Háj ve Slezsku

xx