Carpathian Games - překlad knihy

Záměr zpřístupnit Karpatské hry poutníkům z celého světa, zdarma, jako e-knihu se zadařil! Na pokrytí překladu, sazby a propagace byl odhadovaný rozpočet přibližně 85 tisíc korun.

Projekt na darujme.cz přinesl 87 050 Kč!

Díky sbírce bude kniha přeložena!

Nevrhly

Kniha Karpatské hry se dotkla mnoha čtenářů, přivedla je k lásce k cestování, otevřela nový pohled na svět.

Nadšenci se dohodli s autorem Mílou Nevrlým a začali hledat překladatele do angličtiny, který by originálně formulované myšlenky i popis krajiny dokázal zachovat a předat širšímu okruhu čtenářů. A našli.

Benjamin Lovett se úkolu zhostil mistrně.

Vydavatelem překladu je se souhlasem autora Junák - český skaut, Kaprálův mlýn, z.s., sbírku organizovala Skautská nadace Jaroslava Foglara.

xx