Dědkovská sbírka

Škodu znalec odhaduje na 5-6 mil Kč. Základnu máme sice pojištěnou, ale náklady jsou významně vyšší.

Dědkovská základna

Základnu budovali říčanští svépomocí 27 roků. Za tu dobu se stala oblíbeným cílem na okraji CHKO Brdy a fungovala nejen pro skauty.

Vždy však sloužila výhradně k prospěšným aktivitám a k práci s mládeží. Díky účelné nepřítomnosti elektřiny nutila svoje dočasné obyvatele k větší samostatnosti a potřebě se o sebe více postarat.

Návštěvnost tábořiště bylo až na 4,000 osobodnů ročně.

Pomozte i vy - vrátit skautům i mnoha dalším spolkům pevnou základnu!

Více o středisku můžete číst zde: