Dobré skutky na novou loděnici v Opavě

Vodní skauti z přístavu Černý čáp Opava na konci roku 2019 zakoupili pozemek na břehu řeky Opavy za účelem vybudování loděnice. Velká investice s sebou nese závazky, pomozte oddílům finanční zátěž odlehčit.

Opava

Dvěma milníky k novému přístavu

Sbírka má vytyčené dva milníky pro zhodnocení vybraných peněz – 10 000Kč do konce srpna, a dalších 10 000Kč do konce listopadu.

Skautská nadace Jaroslava Foglara navíc bude hodnotit každou vybranou korunu dalšími 50 haléři navíc.

Každá vaše koruna se tedy zhodnotí dalšími 50 %!