Dostavba skautské klubovny "Srdíčko" v Třebíči

V nové budově vzniká zázemí pro 10 skautských oddílů - 10 kluboven a velká společenská místnost - zázemí využitelné pro místní komunitu, na velká skautská setkání regionálního charakteru či pořádání nejen skautských kurzů.

Třebíč

Finančně odvážná myšlenka vznikla v r. 2014. Architektonická studie, jednání o okolních pozemcích, odkup části zahrady a v roce 2019 vše vypuklo - započala rozsáhlá rekonstrukce skautské klubovny “Srdíčko” v Třebíči. Starý objekt klubovny byl v havarijním stavu a celá jeho nadzemní část byla stržena. Na svátek sv. Jiří v r. 2020 nám bylo vydáno stavební povolení. Na zbývajícím betonovém soklu začala z vlastních zdrojů, dotací a za velké finanční podpory malých i velkých dárců a města Třebíče růst nová cihlová budova, která je nyní před dokončením.

Třebíč