Finišujeme skautskou klubovnu v Teplicích

Od zakoupení pozemku v roce 2016 dokázali skauti v Teplicích proměnit původní místo k nepoznání. Stačí už relativně málo a tři oddíly budou moct využít zázemí nových kluboven. Pomozte i vy.

Teplice

V současné době je stavba hotová zhruba z 80 %. Proinvestováno bylo 6,27 milionu, z čehož si 2,2 milionu středisko zapůjčilo. Zbývající investice vedoucí ke kolaudaci domu, fasádě a úpravě terénu znamenají dalších cca 1,5 milionu.

Teplice 2

Více o středisku a projektu výstavby nové klubovny najdete zde: