Jamboree 2019

Projekty devíti českých oddílů a členů servnisního teamu vybraly prostřednictvím platformy Darujme.cz celkem (vybíráno v průběhu let 2018+2019) 399 786 Kč.

Nadace akci podpořila darem ve výši 50 000 Kč.

jamboree usa

Největší česká výprava všech dob!

Jamboree je setkání skautů z celého světa. Masová akce předává neuvěřitelnou energii a atmosféru.

Na Jamboree má každý možnost se seznámit s lidmi z celého světa, poznat nové kultury, rozšířit si obzory, vyzkoušet si nám neznámé tradice a získat zahraniční zkušenosti.

česi

Splněný sen

V roce 2019 připadla hostitelská úloha USA. Na dalekou a jedinečnou výpravu se vydala zatím nejpočetnější česká výprava včetně servisního teamu dospělých.

Jejich účast byla možná také díky úspěšným projektům vedeným na platformě darujme.cz.

xx