Klubovna pro Klubíčko ve Skalách

Novou klubovnu pro oddíl Klubíčko potřebujeme co nejdříve. Rozhodli jsme se pro koupi maringotky, kterou upravíme právě pro tyto účely a v budoucnu se pro ni budeme snažit najít stabilní zázemí a rozšířit ji tak, aby mohla být využívána i k víkendovým výpravám. Maringotku bude potřeba zrekonstruovat a vybavit jako klubovnu.

Maringotka má rozměry 7x3 metry a je před rekonstrukcí. Cena maringotek se pohybuje od 300.000 Kč. Pravděpodobně se nám ji podaří koupit za 90.000 Kč. Dobudování vnitřních prostor a oprava vnějšího pláště vyjde na 60.000 Kč a vybavení včetně kamen a solárního osvětlení 30.000 Kč.

K darované částce přidá Skautská nadace JF polovinu

Písek