Maringotka na tábořiště střediska Duha

Skautské středisko Duha Brno - Řečkovice buduje nové tábořiště a plánuje nákup maringotky jako zázemí pro brigádníky a budoucí tábor. Na nákup maringotky vlastní zdroje nestačí, díky sbírce však bylo možné tábor vybavit. Rozpočet navýšili dárci o 76 350 Kč!

duha maringotka

Perfektně vybavené tábořiště

Středisko může k využívat k letním táborům stávající tábořiště v Uhřínově u Velkého Meziříčí. V minulých letech i díky podpoře rodičů a přátel skautingu pořídili nové tábořiště poblíž obce Podolí nad Bobrůvkou u Nového Města na Moravě

Nové tábořiště postupně vybavují, náročným projektem byl výkop studny. Dalším krokem je umístit na tábořiště maringotku.  Maringotka bude sloužit jako zázemí k vaření a přes zimu jako skladovací prostor s možností přespání brigádníků, kteří budou tábořiště zvelebovat.

Na studnu středisko vynaložilo vlastní úspory, s maringotkou se obrátili s prosbou o pomoc ke svým příznivcům.

duha

xx