Informace
Aktuality (0)

Maringotka na tábořiště střediska Duha

Skautské středisko Duha Brno - Řečkovice buduje nové tábořiště a plánuje nákup maringotky jako zázemí pro brigádníky a budoucí tábor. Na nákup maringotky vlastní zdroje nestačí, díky sbírce však bylo možné tábor vybavit. Rozpočet navýšili dárci o 76 350 Kč!

duha maringotka

Perfektně vybavené tábořiště

Středisko může k využívat k letním táborům stávající tábořiště v Uhřínově u Velkého Meziříčí. V minulých letech i díky podpoře rodičů a přátel skautingu pořídili nové tábořiště poblíž obce Podolí nad Bobrůvkou u Nového Města na Moravě

Nové tábořiště postupně vybavují, náročným projektem byl výkop studny. Dalším krokem je umístit na tábořiště maringotku.  Maringotka bude sloužit jako zázemí k vaření a přes zimu jako skladovací prostor s možností přespání brigádníků, kteří budou tábořiště zvelebovat.

Na studnu středisko vynaložilo vlastní úspory, s maringotkou se obrátili s prosbou o pomoc ke svým příznivcům.

duhaxx
Darujeme.cz logo

Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Dlouhých 22 let
činnosti nadace

90+ podpořených
skautských kluboven

300+ podpořených
jiných projektů

Běžící projekty, které můžete podpořit.

Aktuality. Ať víte, co se u nás děje