Nová klubovna pro židlochovické skauty

Skauti v Židlochovicích se dohodli s vedením města na užívání pozemku na okraji přírodního parku. Na místě vyhořelého domečku plánují stavbu modulární budovy.

židlochovice

Nová budova nabídne hned 2 klubovny, sociální zázemí a malou kuchyňku. O kousek dál bude umístěn lodní kontejner, který bude sloužit jako sklad pro táborové vybavení, které je dnes uložené na několika různých místech ve městě. Díky těmto dvěma objektům získají skauti v Židlochovicích dostatečné prostory pro fungování družin a oddílů a zároveň budou mít konečně vlastní skladovací prostory. Do budoucna by základnu chtěli rozšířit ještě o třetí klubovnu.

Více o projektu u aktivitách střediska můžete číst zde

ž