Informace
Aktuality (0)

Nové klubovny v Rakovníku

Skauti v Rakovníku získali šanci výhodného pronájmu suterénních prostor v místní Masarykově nemocnici. Po dočasných prostorech to je šance na skutečnou skautskou klubovnu, kterou je potřeba nejdéle do října zprovoznit. Záměrem sbírky bylo získat 70 000 Kč na základ rozpočtu pro opravy a vybavení a byl splněn!


rakovník


Kus dobře odvedené práce

V prostorách bylo nutné oklepat a znovu nahodit část omítek zasažených vlhkostí a plísněmi. Některé stěny zůstanou jako pohledové cihelné, všechny ostatní sjednotí štuk. Podlahy byly vyrovnány a položena nová lina a koberce. Byla také nutná výměna trojích dveří.

Hygienické zázemí dispozičně vyhovuje, ale bylo potřeba doplnit, popřípadě vyměnit toalety a kohoutky. Stávající osvětlení bylo převážně zachováno. Doplněny byly vypínače a zásuvky.

Klubovna je vybavena základním nábytkem – botníky, stoly, věšáky, skříněmi a provizorní kuchyňkou.
Poděkování dárcům zde:xx
Darujeme.cz logo

Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Dlouhých 22 let
činnosti nadace

90+ podpořených
skautských kluboven

300+ podpořených
jiných projektů

Běžící projekty, které můžete podpořit.

Aktuality. Ať víte, co se u nás děje