Informace
Aktuality (0)

Nové tábořiště skautů z Řečkovic

Skauti z Řečkovic našli ideální pozemek pro vybudování druhého střediskového tábořiště. K realizaci záměru pomohla i sbírka na darujme.cz - do rozpočtu si mohli řečkovští připsat 36 700 Kč od malých dárců.

řečkovice

Jedná se o louku obklopenou ze tří stran porostem stromů. Nabízí ideální zázemí pro letní aktivity včetně možnosti koupání a dobré dostupnosti vlakem přímo z nádraží ČD v Řečkovicích či Králově Poli (rychlíková zastávka Sklenné nad Oslavou).

Pozemek o výměře 3.473 m2 bylo možné získat do vlastnictví střediska za cenu 64.000 Kč. Následně by bylo možné začít s úpravou louky a zařizováním tábořiště. Od Junáka byl přislíben dar 19 000 Kč, 15 000 Kč je úspora vlastního střediska, a 30 000 Kč byl cíl sbírky - a ten byl dokonce překročen!


xx
Darujeme.cz logo

Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Dlouhých 22 let
činnosti nadace

90+ podpořených
skautských kluboven

300+ podpořených
jiných projektů

Běžící projekty, které můžete podpořit.

Aktuality. Ať víte, co se u nás děje