Obnova vyhořelé klubovny v Říčanech

Během jediné noci přišli říčanští skauti o klubovnu. Situaci významně komplikuje i již běžící projekt výstavby další - nové klubovny poblíž. Nová klubovna bude dokončena nejdříve za rok, původní zničil požár. Oslovená veřejnost však dokázala přidat rozpočtu 403 626 Kč!

Říčany vyhořelá

Rychle vedená sbírka

I v této nešťastné události se ukazuje, jak je důležitá komunikace s veřejností. Sbírka byla vyhlášena ihned po události. Publicitě pomohl i zájem médií.

Říčany

xx