Oslavte s námi 10 let oddílu!

Oddíl Svišti Hostěnice funguje již 10 let, první akce proběhla v září 2009. Současně je to téměř 30 let od poslední obnovy Junáka a svobodný skauting tu brzy bude nejdelší souvislou dobu od svého založení. A to se hodí společně oslavit!

svisti

Darovací výzva může pomoci financovat i komunitní projekt!

Aby mohl oddíl uskutečnit oslavy ve větším měřítku, požádali o pomoc své příznivce.

Původní rozpočet 10 tisíc se podařílo vybrat!

Oddíl tak mohl zařídit program, veškeré občerstvení pro všechny zúčastněné i koncert a jeho technické zabezpečení. Část rozpočtu myslela také na nové oddílové šátky pro všechny členy.

xx