Podpora rekonstrukce - skautský dům Most

Středisko v Mostu již tři roky spravuje vlastní skautský dům. K základní rekonstrukci otevírá nový projekt - dostavbu dalších dvou nových kluboven, jako přístavbu nad stávající objekt garáží.

Most rekonstrukce garaze

Nové klubovny pro rostoucí členskou základnu

Mosteckým skautům se získávat finanční prostředky z různých zdrojů a od různých dárců. Problémem se ale vždy stává případná spoluúčast, kterou musíme připojit z „vlastní kapsy.“

V rozpočtu se sbíhají běžné provozní náklady,  pokračující rekonstrukce domu a dlouhodobá půjčka, více jak 250 000 Kč ročně půjčku.

Dosavadní úspěchy a postup realizace nejlépe přiblíží video.