Rekonstrukce klubovny Banánová republika

Cílem projektu bylo získat v prostorách klubovny víceúčelovou místnost s kuchyní, která bude sloužit nejen jako kuchyně a jídelna, ale také jako oddílová klubovna.Podařilo se naplnit plán 50 000 Kč!

Prosek

Tato místnost by tedy sloužila všem oddílům včetně konání týmových a střediskových rad. Oddíly budou moci vařit a využívat kuchyni při své činnosti - např. pečení vánočního cukroví, příprava občerstvení na různé střediskové akce, zázemí pro akce u klubovny atd. Prostor by měl být vhodný i pro případné diskuse nebo pro oddílové rady.

Součástí rekonstrukce je zbourání původního výklenku, vyrovnání podlahy, nová elektroinstalace, oprava omítky a stropu, instalace kuchyňské linky včetně spotřebičů a vestavné skříně pro uložení našeho vybavení.

xx