Rekonstrukce skautského domu v Opavě

Skautský dům v Opavě v současné době již nevyhovuje potřebám dětí, jak prostorově tak v sociálním zázemí. Dům vyžaduje zásadní opravy a zároveň přestává kapacitně stačit pro přibývající dětskou členskou základnu.

Oprava 11 kluboven a dostavba 5 nových!

Od roku 2014 skauti na základně v Opavě opravili střechu, vyměnili okna. Na rekonstrukci získali 80% financí z ITI Ostravsko (evropské fondy a další zdroje), zbytek potřebují získat z jiných zdrojů. Rekonstrukce s sebou přinese i bezbariérovost objektu.

Opava - půda

Rekonstrukce se týká 11 kluboven, k tomu vznikne 5 nových. Opraveny budou všechna sociální zařízení.

Do Opavy budou moci přijíždět skauti (i neskauti) a využít zázemí kvalitních prostor skautského domu.

Prostor pro nové klubovny bude především v půdních prostorách a staré klubovny projdou zásadní rekonstrukcí.

Opava plány