Rozšíření skautské klubovny v Novém Městě na Moravě

Do půdních prostor bude vestavěna nová místnost, která bude užívána jako klubovna.

Nové Město

Nová klubovna bude mít sešikmený strop, v nejnižším místě vzniknou při západní stěně menší úložné prostory, do kterých bude přístup posuvnými stěnami. Místnost bude zateplená, vytápěná krbovými kamny stejně jako ostatní místnosti v naší klubovně. Místnost bude vybavená dvěma stoly s židlemi, pro setkání většího množství lidí bude možné přinést další židle ze skladových prostor nebo udělat posezení na zemi. Dále zde budou skříně, stůl s počítačem, dataprojektor, projekční plátno a ozvučení a tiskárna se scannerem. Toto vybavení bude sloužit pro program oddílů (promítání fotek, filmů, dokumentů, prezentace), pro porady a také pro hospodářku a účetní ke skenování a tisknutí potřebných dokumentů.