Informace
Aktuality (0)

Skauti až na půdu - Prostějov

Skautské středisko Járy Kaštila Prostějov připravuje rekonstrukci střechy s půdou na nový prostor pro akce celého střediska. Příležitost přebudovat jen částečně využívanou půdu klubovny na nový užitný prostor podpořila i sbírka na darujme a to částkou 249 512 Kč. Nadace přidala bonusovou cílovou prémii 40 000 Kč.


prostějov

Nový prostor pro schůzky i další úložný prostor

Přestavbou se získá nový prostor pro pořádání schůzek celých oddílů, případně i střediska. Nová „společenská” místnost bude mít rozměr 4,6 x 8,1m, využitím nové boční místnosti se prostor ještě více zvětší.

Součásti plánu je i zachování skladovací funkce půdy, kdy bude pro tyto účely ponechána cca 1/3 plochy, která bude účelněji uzpůsobena k ukládání táborového materiálu vhodným rozmístěním regálového systému. Velká „společenská” místnost pak může po táborech plnit i funkci místnosti pro údržbu tee-pee (šití, sušení, čištění, ...).

xx
Darujeme.cz logo

Potvrzení o přijetí daru přes darujme.cz bude zasláno na váš e-mail v polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.

Dlouhých 22 let
činnosti nadace

90+ podpořených
skautských kluboven

300+ podpořených
jiných projektů

Běžící projekty, které můžete podpořit.

Aktuality. Ať víte, co se u nás děje